Social Contact Info (7.x-1.3) - en to dz translation catalogue (5 entries)

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: E-mail
dz: གློག་འཕྲིན།

en: Value
dz: གནས་གོང་

en: Weight
dz: ལྗིད་ཚད།

en: URL
dz: ཡུ་ཨར་ཨེལ།
