Social Contact Info (7.x-1.3) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: E-mail
eu: E-posta

en: Value
eu: Balioa

en: Weight
eu: Pisua

en: Address
eu: Helbidea

en: Other
eu: Bestea
