Social Contact Info (7.x-1.3) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Title
is: Yvirskrift

en: E-mail
is: Teldupostur

en: Value
is: Virði

en: Weight
is: Vekt

en: Other
is: Annað
