Social Contact Info (7.x-1.3) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: Title
gl: Título

en: E-mail
gl: Correo-e

en: Value
gl: Valor

en: Weight
gl: Peso

en: Phone
gl: Teléfono

en: Address
gl: Enderezo

en: Other
gl: Outro
