Social Contact Info (7.x-1.3) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: E-mail
gu: ઈમેલ

en: Value
gu: મુલ્ય

en: Weight
gu: તરલતા

en: Other
gu: અન્ય
