Social Contact Info (7.x-1.3) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: E-mail
ku: ئیمێل

en: Value
ku: نرخ

en: Weight
ku: سەنگ

en: Other
ku: هیتر
