Social Contact Info (7.x-1.3) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: E-mail
ta: மின் அஞ்சல்

en: Value
ta: மதிப்பு

en: Weight
ta: எடை

en: Other
ta: மற்றவை
