Social Contact Info (7.x-1.3) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: E-mail
ur: برقی خط

en: Value
ur: قیمت

en: Weight
ur: وزن

en: URL
ur: یو آر ایل
