Social Contact Info (7.x-1.4) - en to hi translation catalogue (10 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: E-mail
hi: ई-मेल

en: Weight
hi: मान

en: Link
hi: कड़ी

en: Label
hi: लेबल

en: Phone
hi: फ़ोन

en: Address
hi: पता

en: Other
hi: अन्य

en: Facebook
hi: फेसबुक

en: Contact Us
hi: हमसे संपर्क करें
