Social Contact Block (7.x-1.4) - en to lt translation catalogue (8 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: E-mail
lt: El. paštas

en: Weight
lt: Svoris

en: Link
lt: Nuoroda

en: Label
lt: Etiketė

en: Phone
lt: Telefonas

en: Address
lt: Adresas

en: Other
lt: Kiti
