Social Contact Info (7.x-1.4) - en to my translation catalogue (7 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: E-mail
my: အီးမေးလ်

en: Weight
my: အစဉ်

en: Link
my: အချိတ်အဆက် (အခြားစာမျက်နှာတစ်ခုခုသို့ ဆက်သွယ်ထားခြင်း)

en: Label
my: အညွန်း

en: Address
my: လိပ်စာ

en: Other
my: အခြား
