Social Contact Info (7.x-1.4) - en to vi translation catalogue (10 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: E-mail
vi: Thư điện tử

en: Weight
vi: Độ nặng

en: Link
vi: Liên kết

en: Label
vi: Nhãn

en: Phone
vi: Điện thoại

en: Fax
vi: Điện thư

en: Address
vi: Địa chỉ

en: Other
vi: Khác

en: Contact information
vi: Thông tin liên lạc
