Social Contact Block (7.x-1.3) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Value
it: Valore

en: Weight
it: Peso

en: Phone
it: Telefono

en: Address
it: Indirizzo

en: Other
it: Altro
