Social Content (7.x-2.0-beta1) - en to br translation catalogue (8 entries)

en: Title
br: Titl

en: Body
br: Korf

en: delete
br: dilemel

en: Settings
br: Arventennoù

en: Import
br: Enporzh

en: Text
br: Testenn

en: Picture
br: Skeudenn

en: Site language
br: Yezh al lec'hienn
