Social Content (7.x-2.0-beta1) - en to eu translation catalogue (25 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Body
eu: Gorputza

en: delete
eu: ezabatu

en: Type
eu: Mota

en: disabled
eu: ezgaituta

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Remove
eu: Ezabatu

en: Language
eu: Hizkuntza

en: Link
eu: Esteka

en: Image
eu: Irudia

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Name
eu: Izena

en: edit
eu: editatu

en: Import
eu: Inportatu

en: Save
eu: Gorde

en: Text
eu: Testua

en: Picture
eu: Irudia

en: Content type
eu: Eduki mota

en: Fields
eu: Eremuak

en: Count
eu: Zenbatu

en: Photo
eu: Argazkia

en: Secret Key
eu: Giltza Sekretua

en: Language neutral
eu: Hizkuntza neutroa

en: Translate
eu: Itzuli

en: Minimum image resolution
eu: Irudiaren resoluzio minimoa
