Social Content (7.x-2.0-beta1) - en to ht translation catalogue (8 entries)

en: Body
ht: Kò

en: Type
ht: Tip

en: Language
ht: Lang

en: Image
ht: Imaj

en: Name
ht: Non

en: Save
ht: Anrejistre

en: Picture
ht: Foto

en: Content type
ht: Tip kontni
