Social Content (7.x-2.0-beta1) - en to hu translation catalogue (34 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Body
hu: Törzs

en: delete
hu: törlés

en: Type
hu: Típus

en: disabled
hu: tiltott

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Remove
hu: Eltávolítás

en: Language
hu: Nyelv

en: Link
hu: Hivatkozás

en: Image
hu: Kép

en: Settings
hu: Beállítások

en: Name
hu: Név

en: edit
hu: szerkesztés

en: Save
hu: Mentés

en: Text
hu: Szöveg

en: Picture
hu: Kép

en: Content type
hu: Tartalomtípus

en: Your changes have been saved.
hu: A módosítások mentése megtörtént.

en: Fields
hu: Mezők

en: Count
hu: Mennyiség

en: API Key
hu: API-kulcs

en: Site language
hu: Webhely nyelve

en: Video
hu: Videó

en: Cron
hu: Időzítő

en: Photo
hu: Fénykép

en: Secret Key
hu: Titkos kulcs

en: Language neutral
hu: Nyelvfüggetlen

en: Translate
hu: Fordítás

en: Instances
hu: Példányok

en: Tweet
hu: Csirip

en: Twitter account
hu: Twitter fiók

en: Error: @error
hu: Hiba: @error

en: Minimum image resolution
hu: Legkisebb képfelbontás

en: Redirect path
hu: Átirányítási útvonal
