Social Content (7.x-2.0-beta1) - en to ja translation catalogue (40 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Body
ja: 本文

en: delete
ja: 削除

en: Type
ja: タイプ

en: disabled
ja: 無効

en: Cancel
ja: キャンセル

en: Remove
ja: 削除

en: Language
ja: 言語

en: Link
ja: リンク

en: Image
ja: 画像

en: Settings
ja: 設定

en: Name
ja: 名前

en: edit
ja: 編集

en: Import
ja: インポート

en: Save
ja: 保存

en: Text
ja: テキスト

en: Picture
ja: 写真

en: Content type
ja: コンテンツタイプ

en: Your changes have been saved.
ja: 変更は保存されました。

en: Fields
ja: フィールド

en: Count
ja: カウント

en: Site language
ja: サイトの言語

en: Video
ja: ビデオ

en: Cron
ja: cron

en: Photo
ja: 写真

en: Language neutral
ja: ニュートラル言語

en: Translate
ja: 翻訳

en: Consumer key
ja: コンシューマーキー

en: Consumer secret
ja: コンシューマー秘密キー

en: Instances
ja: インスタンス

en: Tweet
ja: ツイート

en: Twitter account
ja: Twitterアカウント

en: Twitter @username converter
ja: Twitter @usernameコンバーター

en: Twitter #hashtag converter
ja: Twitterハッシュタグコンバーター

en: Converts Twitter-style @usernames into links to Twitter account pages.
ja: Twitterスタイル @username をTwitterアカウントページへのリンクに変換します。

en: Twitter-style #hashtags are linked to !url.
ja: Twitterスタイルハッシュタグは!urlへリンクされます。

en: Minimum image resolution
ja: 最小画像解像度

en: Redirect path
ja: リダイレクトパス

en: Instagram
ja: インスタグラム

en: Instagram post
ja: インスタグラムの投稿
