Social Content (7.x-2.0-beta1) - en to lv translation catalogue (25 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Body
lv: Saturs

en: delete
lv: dzēst

en: Type
lv: Veids

en: disabled
lv: atspējots

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Remove
lv: Izņemt

en: Language
lv: Valoda

en: Link
lv: Saite

en: Image
lv: Attēls

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Name
lv: Nosaukums

en: edit
lv: labot

en: Import
lv: Importēt

en: Save
lv: Saglabāt

en: Text
lv: Teksts

en: Picture
lv: Attēls

en: Content type
lv: Satura veids

en: Client ID
lv: Klienta ID

en: Fields
lv: Lauki

en: Count
lv: Skaits

en: Site language
lv: Lapas valoda

en: Language neutral
lv: Neitrāla valoda

en: Translate
lv: Tulkot

en: Minimum image resolution
lv: Minimālā attēla izšķirtspēja
