Social Content (7.x-2.0-beta1) - en to mg translation catalogue (9 entries)

en: Title
mg: Lohateny

en: Body
mg: Votoatiny

en: delete
mg: fafao

en: Type
mg: Karazana

en: disabled
mg: tsy mandeha

en: Cancel
mg: Aoka ihany

en: Remove
mg: Esory

en: Language
mg: Teny

en: Language neutral
mg: Tsy iharana dikan-teny
