Social Content (7.x-2.0-beta1) - en to pl translation catalogue (34 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Body
pl: Treść

en: delete
pl: usuń

en: Type
pl: Typ

en: disabled
pl: wyłączone

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Remove
pl: Usuń

en: Language
pl: Język

en: Link
pl: Odnośnik

en: Image
pl: Obraz

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Name
pl: Nazwa

en: edit
pl: edytuj

en: Import
pl: Importuj

en: Save
pl: Zapisz

en: Text
pl: Tekst

en: Picture
pl: Obraz

en: Content type
pl: Rodzaj zawartości

en: Your changes have been saved.
pl: Zmiany zostały zachowane

en: Fields
pl: Pola

en: Count
pl: Liczba

en: API Key
pl: Klucz API

en: Site language
pl: Język strony

en: Video
pl: Wideo

en: run
pl: uruchom

en: Photo
pl: Zdjęcie

en: Language neutral
pl: Język niesprecyzowany

en: Translate
pl: Tłumaczenia

en: Consumer key
pl: Klucz konsumenta

en: Instances
pl: Instancje

en: Twitter account
pl: Konto Twitter

en: Google API Key
pl: Klucz API Google'a

en: Minimum image resolution
pl: Minimalna rozdzielczość obrazka

en: Redirect path
pl: Ścieżka przekierowania
