Social Content (7.x-2.0-beta1) - en to ru translation catalogue (43 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Body
ru: Содержимое

en: delete
ru: удалить

en: Type
ru: Тип

en: disabled
ru: отключено

en: Cancel
ru: Отмена

en: Remove
ru: Удалить

en: Language
ru: Язык

en: Link
ru: Ссылка

en: Image
ru: Изображение

en: Settings
ru: Настройки

en: Name
ru: Название

en: edit
ru: изменить

en: Import
ru: Импортировать

en: Save
ru: Сохранить

en: Text
ru: Текст

en: Picture
ru: Изображение

en: Content type
ru: Тип материала

en: Client ID
ru: ID клиента

en: Your changes have been saved.
ru: Ваши изменения были сохранены.

en: Fields
ru: Поля

en: Count
ru: Количество

en: API Key
ru: Ключ API

en: Site language
ru: Язык сайта

en: Video
ru: Видео

en: run
ru: запустить

en: Photo
ru: Фото

en: Secret Key
ru: Секретный ключ

en: Language neutral
ru: Нейтральный по отношению к языку

en: Translate
ru: Переводы

en: Instances
ru: Экземпляры

en: Tweet
ru: Твит

en: Twitter account
ru: Учётная запись Twitter

en: Twitter @username converter
ru: Конвертер Twitter @username

en: Twitter #hashtag converter
ru: Конвертер Twitter #hashtag

en: Converts Twitter-style @usernames into links to Twitter account pages.
ru: Преобразовать Twitter-style @usernames в ссылку на страницу Twitterаккаунта.

en: Twitter-style #hashtags are linked to !url.
ru: Twitter-style #hashtags в ссылках для !url.

en: Edit template
ru: Редактировать шаблон

en: Google API Key
ru: API ключ для Google

en: Minimum image resolution
ru: Минимальное разрешение изображения

en: Redirect path
ru: Путь переадресации

en: VK
ru: ВКонтакте

en: Access Token
ru: Ключ доступа
