Social Content (7.x-2.0-beta1) - en to ta translation catalogue (23 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Body
ta: பொருள் விரிவாக்கம்

en: delete
ta: அழி

en: Type
ta: வகை

en: disabled
ta: செயலிலில்லை

en: Cancel
ta: விலகு

en: Remove
ta: நீக்கு

en: Language
ta: மொழி

en: Link
ta: சுட்டி

en: Image
ta: படம்

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: Name
ta: பெயர்

en: edit
ta: மாற்று

en: Import
ta: இறக்குமதி

en: Save
ta: சேமி

en: Text
ta: உரை

en: Picture
ta: படம்

en: Content type
ta: உள்ளடக்க வகை

en: Count
ta: எண்ணிக்கை

en: Site language
ta: தள மொழி

en: Cron
ta: க்ரான்

en: Language neutral
ta: நடுநிலை மொழி

en: Translate
ta: மொழிபெயர்ச்சி
