Social Content (7.x-2.0-beta1) - en to ur translation catalogue (13 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Body
ur: متن

en: delete
ur: حذف کریں

en: Type
ur: قِسم

en: disabled
ur: غیرفعال شدہ

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: Remove
ur: حذف کریں

en: Language
ur: زبان

en: Settings
ur: ترتیبات

en: edit
ur: ترمیم

en: Import
ur: درآمد کریں

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: Text
ur: متن
