Social Content (7.x-2.0-beta10) - en to he translation catalogue (36 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Body
he: תוכן

en: delete
he: מחיקה

en: Type
he: סוג

en: disabled
he: מושבת

en: Cancel
he: ביטול

en: Remove
he: הסרה

en: Language
he: שפה

en: Link
he: קישור

en: Image
he: תמונה

en: Settings
he: הגדרות

en: Name
he: שם

en: edit
he: עריכה

en: Import
he: יבוא

en: Save
he: שמירה

en: The username %name does not exist.
he: המשתמש %name לא קיים במערכת.

en: Text
he: טקסט

en: Picture
he: תמונה

en: Content type
he: סוג תוכן

en: Fields
he: שדות

en: Count
he: כמות

en: Flickr
he: פליקר

en: Authored by
he: נכתב על ידי

en: Anonymous
he: אנונימי

en: Leave blank for %anonymous.
he: השאר ריק עבור %anonymous.

en: Site language
he: שפת האתר

en: Facebook
he: פייסבוק

en: Picasa
he: פיקסה

en: Video
he: וידאו

en: Photo
he: תמונה

en: Language neutral
he: שפה נייטרלית

en: Twitter
he: טוויטר

en: Translate
he: תרגום

en: Minimum image resolution
he: רזולוציה מינימלית לתמונה

en: Redirect path
he: נתיב להפנות אליו

en: Update URL
he: עדכון URL
