Social Content (7.x-2.0-beta10) - en to ro translation catalogue (29 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Body
ro: Conținut

en: delete
ro: șterge

en: Type
ro: Tip

en: disabled
ro: dezactivat

en: Cancel
ro: Anulare

en: Remove
ro: Elimină

en: Language
ro: Limba

en: Link
ro: Legătură

en: Image
ro: Imagine

en: Settings
ro: Setări

en: Name
ro: Nume

en: edit
ro: modifică

en: Save
ro: Salvare

en: The username %name does not exist.
ro: Utilizatorul  %name nu există.

en: Picture
ro: Imagine

en: Content type
ro: Tip conținut

en: Fields
ro: Câmpuri

en: Count
ro: Contor

en: API Key
ro: Cheie API

en: Authored by
ro: Autor

en: Anonymous
ro: Anonim

en: Leave blank for %anonymous.
ro: Lăsaţi liber pentru %anonymous.

en: Site language
ro: Limba sitului

en: Language neutral
ro: Limbă neutră

en: Translate
ro: Traducere

en: Minimum image resolution
ro: Rezoluție minimă a imaginii

en: Redirect path
ro: Cale pentru redirecționare

en: Access Token
ro: Token de acces
