Social Content (7.x-2.0-beta10) - en to sq translation catalogue (22 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Body
sq: Trupi

en: delete
sq: fshij

en: Type
sq: Lloji

en: disabled
sq: jo aktiv

en: Cancel
sq: Anulo

en: Remove
sq: Hiq

en: Language
sq: Gjuha

en: Link
sq: Lidhje

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Name
sq: Emri

en: edit
sq: ndrysho

en: Import
sq: Importo

en: Save
sq: Ruaj

en: The username %name does not exist.
sq: Përdoruesi %name nuk ekziston.

en: Picture
sq: Fotografia

en: Count
sq: Numri

en: Authored by
sq: Krijuar nga

en: Anonymous
sq: Anonim

en: Leave blank for %anonymous.
sq: Lëre bosh për %anonymous.

en: Language neutral
sq: Nuk varet nga gjuha

en: Translate
sq: Përkthe
