Social Content (7.x-2.0-beta2) - en to bn translation catalogue (20 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Body
bn: কাঠামো

en: delete
bn: মুছে ফেল

en: Type
bn: টাইপ

en: disabled
bn: অকার্যকর

en: Cancel
bn: বাতিল

en: Remove
bn: অপসারণ

en: Language
bn: ভাষা

en: Link
bn: লিঙ্ক

en: Image
bn: ছবি

en: Settings
bn: সেটিংস

en: Name
bn: নাম

en: edit
bn: সম্পাদন

en: Import
bn: আমদানী

en: Save
bn: সংরক্ষণ

en: Picture
bn: ছবি

en: Content type
bn: কন্টেন্টের ধরণ

en: Fields
bn: ফিল্ড

en: Language neutral
bn: ভাষা নিরপেক্ষ

en: Translate
bn: অনুবাদ
