Social Content (7.x-2.0-beta2) - en to el translation catalogue (24 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Body
el: Κυρίως κείμενο

en: delete
el: διαγραφή

en: Type
el: Τύπος

en: disabled
el: απενεργοποιημένο

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Remove
el: Αφαίρεση

en: Language
el: Γλώσσα

en: Link
el: Σύνδεσμος

en: Image
el: Εικόνα

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Name
el: Όνομα

en: edit
el: επεξεργασία

en: Import
el: Εισαγωγή

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Text
el: Κείμενο

en: Picture
el: Εικόνα

en: Content type
el: Τύπος περιεχομένου

en: Fields
el: Πεδία

en: Count
el: Αρίθμηση

en: Site language
el: Γλώσσα ιστοτόπου

en: Language neutral
el: Ουδέτερη γλώσσα

en: Translate
el: Μετάφραση

en: Minimum image resolution
el: Ελάχιστη ανάλυση εικόνας
