Social Content (7.x-2.0-beta2) - en to et translation catalogue (26 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Body
et: Sisu

en: delete
et: kustuta

en: Type
et: Liik

en: disabled
et: keelatud

en: Cancel
et: Tühista

en: Remove
et: Eemalda

en: Language
et: Keel

en: Image
et: Pilt

en: Settings
et: Seaded

en: Name
et: Nimi

en: edit
et: muuda

en: Import
et: Impordi

en: Save
et: Salvesta

en: Text
et: Tekst

en: Picture
et: Pilt

en: Content type
et: Sisu tüüp

en: Your changes have been saved.
et: Sinu muudatused on salvestatud.

en: Fields
et: Väljad

en: Count
et: Arv

en: Site language
et: Saidi keel

en: Photo
et: Pilt

en: Language neutral
et: Keelest sõltumatu

en: Translate
et: Tõlge

en: Minimum image resolution
et: Pildi minimaalne eraldusvõime

en: Redirect path
et: Ümbersuunamise teekond
