Social Content (7.x-2.0-beta2) - en to hr translation catalogue (24 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Body
hr: Sadržaj

en: delete
hr: ukloni

en: Type
hr: Vrsta

en: disabled
hr: onemogućeno

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Remove
hr: Ukloni

en: Language
hr: Jezik

en: Link
hr: Poveznica

en: Image
hr: Slika

en: Settings
hr: Postavke

en: Name
hr: Naziv

en: edit
hr: uredi

en: Import
hr: Uvezi

en: Save
hr: Spremi

en: Text
hr: Tekst

en: Picture
hr: Slika

en: Content type
hr: Vrsta sadržaja

en: Fields
hr: Polja

en: Count
hr: Broj

en: Language neutral
hr: Neutralni jezik

en: Translate
hr: Prevedi

en: Edit template
hr: Uredi predložak

en: Minimum image resolution
hr: Minimalna rezolucija slike
