Social Content (7.x-2.0-beta2) - en to kn translation catalogue (22 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Body
kn: ವಿವರಣೆ , ವಿಷಯ ,ಮಾಹಿತಿ

en: delete
kn: ಡಿಲೀಟ್ ಮಾಡಿ

en: Type
kn: ಶೈಲಿ

en: disabled
kn: ಅಶಕ್ತಗೊಳಿಸು

en: Cancel
kn: ರದ್ದುಗೊಳಿಸು

en: Remove
kn: ತೆಗೆದುಹಾಕು

en: Language
kn: ಭಾಷೆ

en: Link
kn: ಕೊಂಡಿ

en: Image
kn: ಚಿತ್ರ

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: edit
kn: ಸಂಪಾದಿಸು

en: Import
kn: ಆಮದು

en: Save
kn: ಉಳಿಸಿ

en: Text
kn: ಪಠ್ಯ

en: Picture
kn: ಚಿತ್ರ

en: Content type
kn: ವಿಷಯದ ಬಗೆ

en: Count
kn: ಲೆಕ್ಕ

en: Video
kn: ವೀಡಿಯೋ

en: Photo
kn: ಫೋಟೊ

en: Twitter
kn: ಟ್ವಿಟ್ಟರ್
