Social Content (7.x-2.0-beta2) - en to pa translation catalogue (12 entries)

en: Title
pa: ਟਾਈਟਲ

en: Body
pa: ਮੁੱਖ ਭਾਗ

en: delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Type
pa: ਕਿਸਮ

en: disabled
pa: ਆਯੋਗ ਹੈ

en: Cancel
pa: ਰੱਦ ਕਰੋ

en: Language
pa: ਭਾਸ਼ਾ

en: Name
pa: ਨਾਂ

en: edit
pa: ਸੋਧ

en: Save
pa: ਸੰਭਾਲ਼ੋ

en: Picture
pa: ਤਸਵੀਰ

en: Translate
pa: ਅਨੁਵਾਦ ਕਰੋ
