Social Content (7.x-2.0-beta2) - en to pt translation catalogue (30 entries)

en: Title
pt: Título

en: Body
pt: Corpo

en: delete
pt: eliminar

en: Type
pt: Tipo

en: disabled
pt: inativo

en: Cancel
pt: Cancelar

en: Remove
pt: Remover

en: Language
pt: Idioma

en: Link
pt: Ligação

en: Image
pt: Imagem

en: Settings
pt: Definições

en: Name
pt: Nome

en: edit
pt: editar

en: Import
pt: Importar

en: Save
pt: Guardar

en: Text
pt: Texto

en: Picture
pt: Retrato

en: Content type
pt: Tipo de conteúdo

en: Your changes have been saved.
pt: Suas alterações foram guardadas.

en: Fields
pt: Campos

en: Count
pt: Contagem

en: API Key
pt: Chave API

en: Site language
pt: Idioma do sítio

en: Video
pt: Vídeo

en: Photo
pt: Fotografia

en: Language neutral
pt: Neutro em relação ao idioma

en: Translate
pt: Traduzir

en: Edit template
pt: Editar modelo

en: Minimum image resolution
pt: Resolução mínima da imagem

en: Redirect path
pt: Caminho de redirecionamento
