Social Content (7.x-2.0-beta3) - en to bo translation catalogue (26 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Body
bo: གཞུང་དངོས

en: delete
bo: བསུབ

en: Type
bo: རིགས

en: disabled
bo: ནུས་མེད་བཟོས་འདུག

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Remove
bo: བསུབ་པ

en: Language
bo: སྐད་རིགས

en: Link
bo: སྦྲེལ་ཐག

en: Image
bo: པར་རིས

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Name
bo: མིང

en: edit
bo: རྩོམ་སྒྲིག

en: Import
bo: ནང་འདྲེན

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Text
bo: ཡི་གེ

en: Picture
bo: པར

en: Content type
bo: ནང་དོན་གྱི་རིགས

en: Your changes have been saved.
bo: ཁྱེད་ཀྱིས་བཟོ་བཅོས་བྱས་པ་ཉར་ཚགས་བྱས་ཟིན།

en: Fields
bo: གནས་ཁོངས།

en: Count
bo: གྲངས

en: Video
bo: བརྙན་ཟློས།

en: Cron
bo: དུས་བཀག་སྒྲིག་རིམ

en: Language neutral
bo: སྐད་རིགས་ལ་དབྱེ་བ་མི་བྱེད་པ

en: Translate
bo: ཡིག་བསྒྱུར་བྱེད

en: Minimum image resolution
bo: ཆེས་ཆུང་བའི་པར་རིས་ཀྱི་བརྙན་རྒྱུའི་ཚད
