Social Content (7.x-2.0-beta3) - en to fi translation catalogue (43 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Body
fi: Sisältö

en: delete
fi: poista

en: Type
fi: Tyyppi

en: disabled
fi: ei käytössä

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Remove
fi: Poista

en: Language
fi: Kieli

en: Link
fi: Linkki

en: Image
fi: Kuva

en: Settings
fi: Asetukset

en: Name
fi: Nimi

en: edit
fi: muokkaa

en: Import
fi: Tuo

en: Save
fi: Tallenna

en: Text
fi: Teksti

en: Picture
fi: Kuva

en: Content type
fi: Sisältötyyppi

en: Your changes have been saved.
fi: Muutoksesi on tallennettu.

en: Fields
fi: Kentät

en: Count
fi: Laskuri

en: Site language
fi: Sivuston kieli

en: Photo
fi: Valokuva

en: Secret Key
fi: Turva-avain

en: Language neutral
fi: Kielineutraali

en: Translate
fi: Käännä

en: Instances
fi: Instanssit

en: Twitter account
fi: Twitter tili

en: Error: @error
fi: Virhe: @error

en: Minimum image resolution
fi: Kuvan pienin resoluutio

en: Redirect path
fi: Uudelleenohjauspolku

en: Flickr picture
fi: Flickr kuva

en: A photo imported from Flickr.
fi: Valokuva joka on tuotu Flickr-palvelusta.

en: Imports photos from Flickr.
fi: Tuo valokuvia Flickr-palvelusta.

en: Pull from account
fi: Tuo tilistä

en: Imports content from Instagram.
fi: Tuo sisältöä Instagram-palvelusta.

en: Imports content from Linkedin.
fi: Tuo sisältöä Linkedin-palvelusta.

en: Enter the Pinterest user name.
fi: Syötä Pinterest käyttäjänimi.

en: Imports content from Tumblr.
fi: Tuo sisältöä Tumblr-palvelusta.

en: Imports content from Twitter.
fi: Tuo sisältöä Twitter-palvelusta.

en: Imports content from VK.
fi: Tuo sisältöä palvelusta VK.

en: Youtube User Name
fi: Youtube käyttäjänimi

en: Imports videos from Youtube.
fi: Tuo videoita Youtube-palvelusta.
