Social Content (7.x-2.0-beta3) - en to fil translation catalogue (15 entries)

en: Title
fil: Pamagat

en: Body
fil: Nilalaman

en: delete
fil: tanggalin

en: Type
fil: Uri

en: Cancel
fil: Kanselahin

en: Remove
fil: Tanggalin

en: Language
fil: Wika

en: Settings
fil: Mga pagtatakda

en: Name
fil: Pangalan

en: edit
fil: wastuhin

en: Import
fil: Angkatin

en: Save
fil: Pangalagaan

en: Picture
fil: Larawan

en: Cron
fil: Kuron

en: Translate
fil: Isaling-wika
