Social Content (7.x-2.0-beta3) - en to fy translation catalogue (10 entries)

en: Title
fy: Titel

en: Body
fy: Berjochttekst

en: delete
fy: wiskje

en: Cancel
fy: Ofbrekke

en: Language
fy: Taal

en: Settings
fy: Ynstellings

en: edit
fy: bewurkje

en: Save
fy: Bewarje

en: Picture
fy: Ofbylding

en: Translate
fy: Oersette
