Social Content (7.x-2.0-beta4) - en to bs translation catalogue (20 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Body
bs: Tijelo

en: delete
bs: obriši

en: Type
bs: Tip

en: disabled
bs: onemogućeno

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Remove
bs: Ukloni

en: Language
bs: Jezik

en: Image
bs: Slika

en: Settings
bs: Postavke

en: Name
bs: Ime

en: edit
bs: izmijeni

en: Import
bs: Uvezi

en: Save
bs: Sačuvaj

en: Text
bs: Tekst

en: Picture
bs: Slika

en: Content type
bs: Tip sadržaja

en: Fields
bs: Polja

en: Language neutral
bs: Neutralan jezik

en: Translate
bs: Prevedi
