Social Content (7.x-2.0-beta4) - en to nl translation catalogue (38 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Body
nl: Inhoud

en: delete
nl: verwijderen

en: disabled
nl: uitgeschakeld

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Remove
nl: Verwijderen

en: Language
nl: Taal

en: Image
nl: Afbeelding

en: Settings
nl: Instellingen

en: Name
nl: Naam

en: edit
nl: bewerken

en: Import
nl: Importeren

en: Save
nl: Opslaan

en: Text
nl: Tekst

en: Picture
nl: Afbeelding

en: Content type
nl: Inhoudstype

en: Client ID
nl: Klant-ID

en: Your changes have been saved.
nl: De wijzigingen zijn opgeslagen.

en: Fields
nl: Velden

en: Count
nl: Aantal

en: API Key
nl: API-sleutel

en: Site language
nl: Site-taal

en: Photo
nl: Foto

en: Secret Key
nl: Geheime Sleutel

en: Language neutral
nl: Taalonafhankelijk

en: Translate
nl: Vertalen

en: Instances
nl: Exemplaren

en: Twitter @username converter
nl: Twitter @username omzetter

en: Twitter #hashtag converter
nl: Twitter #hashtag omzetter

en: Converts Twitter-style @usernames into links to Twitter account pages.
nl: Zet Twitter-stijl @usernames om in links naar Twitter account pagina's

en: Twitter-style #hashtags are linked to !url.
nl: Twitter-stijl #hashtags worden gelinkt naar !url

en: Google API Key
nl: Google API-sleutel

en: Minimum image resolution
nl: Minimale resolutie

en: API version
nl: API-versie

en: API URL
nl: API-URL

en: Redirect path
nl: Doorverwijspad

en: Access Token
nl: Toegangstoken

en: Twitter-style @usernames are linked to their Twitter account pages.
nl: Twitter-stijl @usernames zijn gelinkt met de Twitter-account pagina's.
