Social Content (7.x-2.0-beta4) - en to nn translation catalogue (19 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Body
nn: Brødtekst

en: delete
nn: slett

en: disabled
nn: gjer utilgjengeleg

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Remove
nn: Fjern

en: Language
nn: Språk

en: Link
nn: Lenke

en: Image
nn: Bilete

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Name
nn: Namn

en: edit
nn: endre

en: Import
nn: Importer

en: Save
nn: Lagre

en: Picture
nn: Bilete

en: Your changes have been saved.
nn: Endringane vart lagra

en: Fields
nn: Felt

en: Language neutral
nn: Språknøytral

en: Translate
nn: Omset
