Social Content (7.x-2.0-beta4) - en to uk translation catalogue (47 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Body
uk: Вміст

en: delete
uk: видалити

en: Type
uk: Тип

en: disabled
uk: вимкнено

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Remove
uk: Вилучити

en: Language
uk: Мова

en: Link
uk: Посилання

en: Image
uk: Зображення

en: Settings
uk: Налаштування

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: edit
uk: редагувати

en: Import
uk: Імпортувати

en: Save
uk: Зберегти

en: Text
uk: Текст

en: Picture
uk: Зображення

en: Content type
uk: Тип матеріалів

en: Client ID
uk: ID клієнта

en: Your changes have been saved.
uk: Зміни були успішно збережені.

en: Fields
uk: Поля

en: Count
uk: Лічильник

en: Site language
uk: Мова сайту

en: Video
uk: Відео

en: Cron
uk: Крон

en: run
uk: запустити

en: Photo
uk: Фото

en: Secret Key
uk: Таємний ключ

en: Language neutral
uk: Нейтральна мова

en: Twitter
uk: Твітер

en: Translate
uk: Перекласти

en: Instances
uk: Екземпляри

en: Tweet
uk: Твіт

en: Twitter account
uk: Обліковий запис Twitter

en: Twitter @username converter
uk: Конвертер Twitter @username

en: Twitter #hashtag converter
uk: Конвертер Twitter #hashtag

en: Converts Twitter-style @usernames into links to Twitter account pages.
uk: Перетворити Twitter-style @usernames у заслання на сторінку Twitter аккаунта.

en: Twitter-style #hashtags are linked to !url.
uk: Twitter-style #hashtags в посиланнях для !url.

en: Edit template
uk: Редагувати шаблон

en: Minimum image resolution
uk: Мінімальна роздільна здатність зображення

en: API version
uk: Версія API

en: Redirect path
uk: Шлях переспрямування

en: VK
uk: ВКонтакті

en: Access Token
uk: Токен доступу

en: Client secret
uk: Пароль клієнта

en: %global : %id already exists
uk: %global : %id вже існує

en: Instagram post
uk: Допис в Instagram
