Social Content (7.x-2.0-beta5) - en to az translation catalogue (7 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: delete
az: sil

en: Type
az: Növ

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Remove
az: Çıxart

en: Language
az: Dil

en: edit
az: redaktə et
