Social Content (7.x-2.0-beta5) - en to cs translation catalogue (23 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Body
cs: Text

en: delete
cs: smazat

en: Type
cs: Typ

en: disabled
cs: vypnuto

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Remove
cs: Odstranit

en: Language
cs: Jazyk

en: Link
cs: Odkaz

en: Image
cs: Obrázek

en: Settings
cs: Nastavení

en: Name
cs: Jméno

en: edit
cs: upravit

en: Save
cs: Uložit

en: Picture
cs: Obrázek

en: Content type
cs: Typ obsahu

en: Fields
cs: Pole

en: Count
cs: Počet

en: Site language
cs: Jazyk webu

en: Language neutral
cs: Jazykově neutrální

en: Translate
cs: Přeložit

en: Minimum image resolution
cs: Minimální rozlišení obrázku

en: Redirect path
cs: Cesta pro přesměrování
