Social Content (7.x-2.0-beta5) - en to cy translation catalogue (22 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Body
cy: Corff

en: delete
cy: dileu

en: Type
cy: Math

en: disabled
cy: analluog

en: Cancel
cy: Diddymu

en: Remove
cy: Symud

en: Language
cy: Iaith

en: Link
cy: Dolen

en: Image
cy: Delwedd

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Name
cy: Enw

en: edit
cy: golygu

en: Import
cy: Mewnfudo

en: Save
cy: Cadw

en: Text
cy: Testun

en: Picture
cy: Darlun

en: Fields
cy: Meysydd

en: Count
cy: Cyfrifiad

en: Secret Key
cy: Allwedd Cyfrinachol

en: Language neutral
cy: Iaith niwtral

en: Translate
cy: Cyfieithu
