Social Content (7.x-2.0-beta5) - en to eo translation catalogue (22 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Body
eo: Korpo

en: delete
eo: forigu

en: Type
eo: Tipo

en: disabled
eo: malŝaltita

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Remove
eo: Forigu

en: Language
eo: Lingvo

en: Link
eo: Ligilo

en: Image
eo: Bildo

en: Settings
eo: Agordoj

en: Name
eo: Nomo

en: edit
eo: redakti

en: Import
eo: Importu

en: Save
eo: Konservu

en: Text
eo: Teksto

en: Picture
eo: Bildo

en: Fields
eo: Kampoj

en: Count
eo: Kalkulo

en: Picasa
eo: Pikasa

en: Language neutral
eo: Lingve neŭtrala

en: Translate
eo: Traduku
