Social Content (7.x-2.0-beta5) - en to fr translation catalogue (35 entries)

en: Title
fr: Titre

en: Body
fr: Corps

en: delete
fr: supprimer

en: disabled
fr: désactivé

en: Cancel
fr: Annuler

en: Remove
fr: Retirer

en: Language
fr: Langue

en: Link
fr: Lien

en: Settings
fr: Paramètres

en: Name
fr: Nom

en: edit
fr: modifier

en: Import
fr: Importer

en: Save
fr: Enregistrer

en: Text
fr: Texte

en: Picture
fr: Image

en: Content type
fr: Type de contenu

en: Client ID
fr: Identifiant (ID) de client

en: Your changes have been saved.
fr: Vos modifications ont été enregistrées.

en: Fields
fr: Champs

en: Count
fr: Décompte

en: API Key
fr: Clé d'API

en: Site language
fr: Langue du site

en: Video
fr: Vidéo

en: Cron
fr: Tâche planifiée (cron)

en: Secret Key
fr: Clé secrète

en: Language neutral
fr: Indépendant de la langue

en: Translate
fr: Traduire

en: Consumer key
fr: Clé du client

en: Twitter account
fr: Compte Twitter

en: Error: @error
fr: Erreur : @error

en: Minimum image resolution
fr: Résolution minimum de l'image

en: Linkedin
fr: LinkedIn

en: Do not map
fr: Ne pas faire correspondre

en: API URL
fr: URL API

en: Redirect path
fr: Chemin de redirection
