Social Content (7.x-2.0-beta5) - en to mn translation catalogue (19 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Body
mn: Үндсэн хэсэг

en: delete
mn: устгах

en: Type
mn: Төрөл

en: disabled
mn: идэвхжээгүй

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Remove
mn: Устгах

en: Language
mn: Хэл

en: Link
mn: Холбоос

en: Image
mn: Зураг

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Name
mn: Нэр

en: edit
mn: засварлах

en: Import
mn: Импорт хийх

en: Save
mn: Хадгалах

en: Text
mn: Текст

en: Picture
mn: Зураг

en: Language neutral
mn: Хэлний тохиргооноос үл хамаарах

en: Translate
mn: Орчуулах
