Social Content (7.x-2.0-beta5) - en to te translation catalogue (19 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Body
te: వివరము

en: delete
te: తొలగించు

en: Type
te: రకం

en: disabled
te: అచేతనం

en: Cancel
te: రద్దు చెయ్యు

en: Remove
te: తొలిగించు

en: Language
te: భాష

en: Link
te: లింకు

en: Image
te: బొమ్మ

en: Settings
te: అమరికలు

en: Name
te: పేరు

en: edit
te: మార్చు

en: Import
te: దిగుమతించు

en: Save
te: భద్రపరచు

en: Text
te: పాఠ్యం

en: Picture
te: చిత్రం

en: Count
te: లెక్క

en: Translate
te: అనువదించు
