Social Content (7.x-2.0-beta5) - en to th translation catalogue (18 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: delete
th: ลบ

en: Type
th: ประเภท

en: disabled
th: ปิดใช้งาน

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Remove
th: เอาออก

en: Link
th: ลิงค์

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: edit
th: แก้ไข

en: Import
th: นำเข้า

en: Save
th: บันทึก

en: Text
th: ข้อความ

en: Picture
th: รูปภาพ

en: Content type
th: ชนิดของเนื้อหา

en: Count
th: จำนวน

en: Site language
th: ภาษาเว็บไซต์

en: Video
th: วีดีโอ

en: Language neutral
th: ไม่ขึ้นกับภาษา
